Všetko čo potrebuješ
je v tebe

My nie sme len produkt, my sme koncept, ktorý stelesňuje životný štýl ženy, ktorá sa nebojí byť sama sebou.

Značka Diva’s for Women bola založená v roku 2010 na Slovensku. Myšlienkou firmy bolo vytvorenie nových inovatívnych nápojov, ktoré spĺňajú všetky kritéria zdravého životného štýlu s prvkami moderného dizajnu a s použitím prírodných ingrediencií.

Sial logo

V roku 2014 získali naše produkty v Paríži prestížne ocenenie “SIAL Innovation Selection 2014”, kde sa vyzdvihuje výber inovatívnych produktov cez ocenenia SIAL Innovation AWARDS.

Diva’s for Women – značka je navrhnutá pre ženy, ktoré majú v živote svoje sny a sú odhodlané ich naplniť. V dnešnom svete, kde sa preceňuje fyzická krása a materiálna povrchnosť, je ľahké stratiť vieru vo svoje schopnosti. Značka sa chce stať inšpiráciou a motiváciou zároveň, značkou ktorá prostredníctvom svojho claimu odkazuje všetkým ženám, ktoré maju svoje sny, že: “Všetko, čo potrebuješ je v Tebe.”

Diva's trio symbol

Dizajn vychádzal z idey, že v každej žene sa skrýva niekoľko bytostí, a v každej fáze života disponuje inou silou. To symbolizuje obrázok s tromi ženami, akoby vychádzajúcimi z jednej. Diva nepozná obmedzenia, ukrýva sa v žene po celý život.

HISTÓRIA DIVA'S

 • SIAL INNOVATION 2014
  Október 2014

  SIAL INNOVATION 2014

  Značka Diva’s for Women získala ocenenieSELECTION na celosvetovéj výstave SIAL 2014 v Paríži.

 • EDÍCIA DANIELA HANTUCHOVÁ
  Máj 2014

  EDÍCIA DANIELA HANTUCHOVÁ

  Ambasádorkou značky Diva’s for Women pre rok 2014/2015 je slovenská diva a profesionálna tenisová hráčka Daniela Hantuchová

 • REDIZAJN
  November 2013

  REDIZAJN

  Redizajn energy drinku na funkčný drink Diva’s Functional Drink NATURAL ENERGY. Nápoj prešiel kompletnou premenou pôvodnej receptúry a zmenou chuti. Rozhodli sme sa dať našim zákazníkom alternatívu zdravej energie oproti tomu, čo ponúka dnešný trh.

 • DIVA’S VITAMIN WATER
  Apríl 2013

  DIVA’S VITAMIN WATER

  V roku 2013 vyvinula a uviedla značka Diva’s for Women na trh novú produktovú líniu – Diva´s Vitamin Water. V Európe tak menej známy segment vitamínových vôd získava svoj priestor. Nová dimenzia produktov, ktorá je odpoveďou na trend zdravého životného štýlu. Kvôli tomuto vývoju sa značka rozhodla ísť smerom zdravého životného štýlu a redizajnovať energy drink.

 • ČESKO – SLOVENSKÁ SUPERSTAR
  Február 2011

  ČESKO – SLOVENSKÁ SUPERSTAR

  Diva´s Energy Drink, energetický nápoj pre ženy, je novým sponzorom súťaže Československá Superstar. “Supestar vyvoláva v ľuďoch pozitívne emócie. Tie sú hlavným motívom a inšpiráciou nových spotov Diva’s.” Video

 • DIVA’S ENERGY DRINK
  November 2010

  DIVA’S ENERGY DRINK

  V roku 2010 bol na slovenský trh uvedený Diva’s Energy Drink for Women. Hlavnou myšlienkou značky bolo vytvoriť jedinečný nápoj so špecifickým dizajnom, filozofiou, chuťou, vôňou a benefitom. Tento benefit priniesla rastina “KACIP FATIMAH”, ktorá bol privezená z malajského dažďového pralesa

 • KAMPAŇ ADELA SHOW
  November 2010

  KAMPAŇ ADELA SHOW

  Reklamná kampaň v programe ADELA SHOW so známou slovenskou moderátorkou Adélou Banášovou. Video