Kategórie
 
 
 
 
 

Vitality Inside KOENZÝM Q10 (12/24 ks)

Kód produktu:FD02-coenzyme
Funkčný drink KOENZÝM Q10 s osviežujúcou príchuťou grapefruitu & ibišteka. Obsahuje vysokú dávku dôležitých vitamínov C a B a k tomu jedinečný KOENZÝM Q10, silný antioxidant, ktorý udržiava pokožku zdravú a sviežu a napomáha regenerácii. Balenie 12/24 ks.

Vaša cena:: 19,79 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
KOENZÝM Q10: balenie 12 ks
FD02-coenzyme12ks
19,79 €
KOENZÝM Q10: balenie 24 ks
FD02-coenzyme24ks
35,79 €

Koenzým Q10 – silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred nežiadúcimi vplyvmi, udržiava pokožku zdravú a sviežu.

Koenzým Q10 je vlastnosťami podobný vitamínom, preto aj získal označenie vitamín Q10. Nachádza sa vo väčšine buniek v ľudskom tele, predovšetkým v tých, ktoré sú závislé od príjmu energie (srdce, pľúca či pečeň) a môže tak pomáhať pri mnohých životne dôležitých procesoch. Je zároveň nepostrádateľný pre normálnu funkciu buniek, vplýva na prenos okamžitej energie do orgánov a zároveň orgány chráni pred starnutím ich buniek

Starnutím sa jeho množstvo v organizme znižuje. Bez Koenzýmu Q10 sa preruší tvorba energie, čím sa zastavia všetky biochemické pochody v bunke. Jedným z dobre preskúmaných účinkov Koenzýmu Q10 je aj jeho schopnosť dodávať energiu pre prácu srdca a posilniť srdcový sval.

Účinky Koenzýmu Q10

  • chráni bunky pred nežiadúcimi vplyvmi
  • má regeneračný účinok na pokožku
  • dodáva energiu pre správne fungovanie srdca
  • zvyšuje obranyschopnosť organizmu
  • podporuje chudnutie

 


 

Vitamín C
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B3 – Niacín
Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k správnej funkcii psychiky a k udržaniu zdravej pokožky.

Vitamín B5 – Kyselina pantoténová
Kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B6 – Pyridoxín
Vitamín B6 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnej funkcii psychiky.

Vitamín B9 – Kyselina listová
Vitamín B9 prispieva k správnej tvorbe krvi, k správnej syntéze aminokyselín a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B12
Vitamín B12 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

 

Obsah vitamínov a minerálov 250 ml ODD*
Vitamín C 60 mg 75%
Niacín 12 mg 75%
Kyselina pantoténová 4,5 mg 75%
Pyridoxín 1,05 mg 75%
Kyselina listová 150 μg 75%
Vitamín B12 1,875 μg 75%
Koenzým Q10 15 mg 50%

*odporúčaná denná dávka

 

Výživové údaje 100 ml
Energia 88kj/21kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 5 g
z toho cukry 4 g
Bielkoviny 0,4 g
Soľ <0,01 g

 

Nealkoholický sýtený nápoj s prírodnou arómou grapefruitu a ibišteka. Obsahuje pridané vitamíny a Koenzým Q10. Bez prídavku cukru. Obsah ovocia: hroznová šťava z koncentrátu min. 8%, citrónová šťava z koncentrátu min. 4%. Zloženie: voda, oxid uhličitý, ovocný extrakt (karob, jablko), antioxidant: kyselina askorbová, Koenzým Q10 (0,006%), zmes vitamínov  (Vitamín C, Vitamín B6, Kyselina listová, Niacín, Kyselina pantoténová, Vitamín B12), zmes minerálnych látok: vápnik (citrát vápenatý), magnézium (hydroxid horečnatý), prírodná aróma. Skladujte v suchu. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Minimálna trvanlivosť do: viď dno. Výrobok môže obsahovať usadeniny Koenzýmu Q10. Obsahuje prírodné cukry.

 


Balenie obsahuje 12 alebo 24 ks funkčného drinku KOENZÝM Q10 (12/24 x 250 ml).
Vyrobené v ČR.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia