Blog

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Autor: DIVAS     Dátum: 11.05.2020     Čítanie na: 3 min.

Slovensko, Španielsko, New York, Texas. Všade tam pomáha úspešná značka nápojov pre ženy, ktorá sa zrodila u nás. 

 


 

 

Autor: Peter Tarnóczy     Dátum: 01.10.2019     Čítanie na: 5 min.

„Na veciach sú najviac fascinujúce príbehy, ktoré sa za nimi skrývajú. Príbehy sú dušou mien, značiek, tvárí. A tie naozaj veľké veci majú tie najväčšie príbehy. Diva’s svoj veľký príbeh má - plný šťastných náhod a osudových stretnutí. September 2009 a dlhé debaty s kamarátkou z Malajzie ma priviedli k informáciám o nenápadnej ázijskej rastline – Kacip Fatimah. Tá bola tou inšpiráciou, vytvoriť príbeh novej ženskej značky“. Peter Tarnóczy, zakladateľ


 

 

Autor: Denisa Mazúrová     Dátum: 14.04.2020     Čítanie na: 5 min.

Častokrát sa pri predstavení nášho portfólia stretávame s otázkou, čo to tie "funkčné nápoje" vlastne sú. Prečítaj si krátke a jednoduché vysvetlenie a zistíš, že to vlastne dáva zmysel.

 


 

 

Autor: DIVAS     Dátum: 28.10.2019     Čítanie na: 5 min.

Značka Diva's zaujala svojim stánkom návštevníkov medzinárodnej potravinárskej výstavy ANUGA už na prvý pohľad. Mnohí označili stánok za jeden z najkrajších a najoriginálnejších na výstave. Pozrite sa ako to v Kolíne nad Rýnom vyzeralo.


 

 

divas prirodne zlozenie

Prírodné zloženie je základom všetkých našich produktov. Zakladáme si na kvalitných ingredienciách a ich šetrnom spracovaní. Preto sa u Diva's funkčných nápojov môžeš spoľahnúť nato, že NIKDY nebudú obsahovať konzervačné látky ani umelé farbivá.

 


 

 

divas prirodne zlozenie

Diva's je slovenská značka, ktorá svoje produkty vyrába primárne na Slovensku. Vyrábame z kvalitných súrovín, ktoré dovážame od certifikovaných dodávateľov v rámci EÚ. Vďaka kvalitnému spracovaniu, ktoré nám tunajšia výroba ponúka, sme schopní zabezpečiť 12 mesačnú dobu spotreby a to bez použitia akýchkoľvek chemikálií.

 


 

 

divas prirodne zlozenie

Diva's funkčné nápoje neobsahujú žiaden pridaný cukor ani žiadne umelé sladidlá. Sú nízkokalorické, prírodné a zdravé. Ako teda dosiahneme tú plnú, šťavnatú chuť?

 

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia