Čo sú to funkčné nápoje?

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Čo sú to funkčné nápoje?

Autor: Denisa Mazúrová     Dátum: 14.04.2020     Čítanie na: 5 min.

Častokrát sa pri predstavení nášho portfólia stretávame s otázkou, čo to tie "funkčné nápoje" vlastne sú. Prečítaj si krátke a jednoduché vysvetlenie a zistíš, že to vlastne dáva zmysel.

 


 

Čo to tie funkčné nápoje teda sú? V skratke by sa dalo povedať, že sú to (v pravom zmysle slova) nápoje, ktoré majú okrem uhasenia smädu ďalšiu pridanú funkciu resp. hodnotu a tá by mala súvisieť so zdravím. Úlohou Diva's funkčných nápojou je doplniť telu dôležité látky, ktoré sa v ňom prirodzene nachádzajú, no po dosiahnutí určitého veku sa tvoria čoraz menej až vôbec, a preto je vhodné (a naozaj dôležité) ich doplniť. To sa však nedá dosiahnuť iba stravou.

 

Prečo Diva's?

 

Diva's funkčné nápoje sú teda v podstate zásobou vitamínov a účinných látok na každý deň. A keďže ich nevieme doplniť výlučne stravou, ponúkame účinný a pohodlný spôsob doplnenia týchto látok my. Ako? Úplne prirodzenou formou, v rámci každodenného pitného režimu (ktorý navyše výborne chutí!).

 

Diva's ponuka

 

V súčasnosti tvoria naše portfólio rôzne druhy funkčných nápojov, patria sem už od roku 2013 vitamínové vody, ktoré v roku 2018 prešli kompletnou zmenou designu a úpravou receptúry – bez pridaného cukru a umelých sladidiel, ďalej sú to poctivo vylúhované bylinkové čaje, hydratačné melónové šťavy s kyselinou hyalurónovou pre dokonalú hydratáciu pleti a nakoniec funkčné beauty drinky Koenzým Q10Kolagén.

 

Diva's vitamínové vody

 

Naše vitamínové vody obsahujú až 120% odporúčanej dennej dávky vitamínov C, B3, B5, B6, B9 a B12 + líšia sa v príchuti a aktívnej látke. Patria sem: BEAUTY s koenzýmom Q10 pre krásnu pleť, nechty a vlasy, HEALTH s B-glukánom na podporu imunity a celkového zdravia, RELAX s magnéziom na uvoľnenie svalov a celkovú relaxáciu a nakoniec VITALITY s L-karnitínom na podporu spaľovania tukov pri fyzickej aktivite. Vyberať si teda môžeš #podlazelanehoucinku.

 

Diva's beauty drinky

 

Beauty drinky Koenzým Q10 (grapefruit & ibištek) a Kolagén (višňa & ruža) sú jemne (naozaj jemne) sýtené nápoje, primárne zamerané na doplnenie týchto unikátnych a dôležitých "beauty" látok, okrem nich však obsahujú aj vitamíny (C, B3, B5, B6, B9 a B12) a to až 75% odporúčanej dennej dávky. Koenzým Q10 je silný antioxidant, nesmierne dôležitý pre správne fungovanie srdcového svalu, no taktiež chráni pokožku pred nežiadúcimi vplyvmi a udržiava ju zdravú a sviežu. Morský kolagén, ktorý používame v našom drinku, je ten najúčinnejší druh kolagénu, nakoľko je ľudský organizmus schopný absorbovať viac než 90% z celkovej dávky (pričom bravčového či hovädzieho len okolo 20%). Využívame kolagénu typu I, ktorý má priam skvelé účinky na pleť, obnovuje jej elasticitu a tak spomaľuje prejavy starnutia.

 

Diva's bylinkové čaje

 

Naše bylinkové čaje ŠÍPKA, MATCHA a ROOIBOS nie sú žiadne presladené ľadové čaje. Sú to pravé čajové výluhy z bylín, poctivo vylúhované tradičným spôsobom prípravy, bez pridaného cukru či umelých sladidiel. Napriek tomu (alebo skôr práve preto) chutia absolútne perfektne a ak si čajový typ, určite ich vyskúšaj. Sme presvedčení, že si nájdeš svojho favorita.

 

Diva's hydratačné drinky

 

Melónové šťavy HYDRATE+ kyselina hyalurónová sú absolútnym svetovým unikátom. Takúto kombináciu nikde inde vo svete nenájdete – a pritom dáva zmysel! Melóny hydratujú viac než samotná voda, obsahujú množstvo vitamínov, minerálov, antioxidantov a stopových prvkov. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele, no po 20. roku života sa vytvára čoraz menej (preto vznikajú vrásky), je to dokonalý hydratačný zázrak. Šťava z melóna je na našom trhu ešte celkom ojedinelou záležitosťou, preto pri tomto produkte objavíte aj novú a možno neočakávanú chuť.

 

Čo ich všetky spája?

 

Všetky Diva's produkty majú prírodné zloženie. To znamená, že neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a ani pridaný cukor či umelé sladidlá. Tie sme však nepoužívali nikdy, vždy sme sa snažili nájsť čo najzdravšiu alternatívu sladenia a taktiež vyhnúť sa akýmkoľvek chemikáliám. Preto využívame najnovšie technológie plnenia a šetrnej pasterizácie, pri ktorej sa zachovajú pôvodné hodnoty surovín bez použitia akýchkoľvek konzervantov. Všetky tieto aspekty sú pre nás nesmierne dôležité, pretože sa snažíme robiť to najlepšie ako vieme.

 

A prečo? Pre teba.

 

Pretože nechceme byť len ďalší produkt s krajším dizajnom a lepšou chuťou. Chceme byť oveľa viac, chceme, aby si sa s našim konceptom stotožnila, aby si sa na značku Diva's vždy dokázala spoľahnúť a plne jej dôverovať. A aby si si vždy mohla vybrať #podlazelanehoucinku.

 

#divasdrink

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia