Prírodné zloženie

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Prírodné zloženie

divas prirodne zlozenie

Prírodné zloženie je základom všetkých našich produktov. Zakladáme si na kvalitných ingredienciách a ich šetrnom spracovaní. Preto sa u Diva's funkčných nápojov môžeš spoľahnúť nato, že NIKDY nebudú obsahovať konzervačné látky ani umelé farbivá.

 


 

Našli sme spôsob.

 

Použitie chemických konzervačných látok, ako napr. sorban draselný či benzoan sodný, nie je v súlade s našou filozofiou. Preto sme hľadali spôsob, ako sa im vyhnúť a zároveň ako zachovať pôvodnú kvalitu ingrediencií, ako aj 12 mesačnú dobu spotreby. Našli sme spôsob. Ten spôsob sa volá "aseptické plnenie za studena". Toto plnenie prebieha v sterilných podmienkach pri nízkej teplote a spĺňa všetky naše požiadavky. Toto plnenie sa inak nazýva aj "šetrná pasterizácia" a je to v súčasnosti najlepší a najmodernejší spôsob plnenia

 

Neprekvapí ťa žiadne "éčko".

 

Keď si prečítaš zloženie na ktoromkoľvek Diva's nápoji, neprekvapí ťa žiadne pofidérne "éčko", ani 10-riadkový nezrozumiteľný text plný neznámych. Zloženiu budeš rozumieť bez väčších problémov. A pokiaľ predsa len budeš mať otázky, pokojne sa nás opýtaj ;)

 

#divasdrink

 

...

Do eshopu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia