Kategórie
 
 
 
 
 

Hydratačný drink KANTALUP MELÓN (12 ks)

Kód produktu:MD01-cantaloupe
Melónový drink zo šťavy kantalup melóna v kombinácii s mangom a ďalšími ovocnými šťavami a s obsahom kyseliny hyalurónovej - tvoj hydratačný zázrak. Balenie 12 ks.

Vaša cena:: 29,89 €

HYDRATE+ kyselina hyalurónová

Nealkoholický nápoj zo šťavy kantalup melóna v kombinácii s mangom a ďalšími ovocnými šťavami, s obsahom kyseliny hyalurónovej. 

 

KYSELINA HYALURÓNOVÁ, HYDRATAČNÝ ZÁZRAK

Kyselinu hyalurónovú produkuje telo prirodzene a jej úlohou je naväzovať vodu a vytvárať gélovitú štruktúru. Uskladňuje a dodáva vlhkosť kožným tkanivám – je ako prameň vlhkosti, z ktorého tkanivá čerpajú vodu. Je preto nesmierne dôležitá aj pre tvorbu kolagénu. Hydratovaná pleť starne oveľa pomalšie. Kyselina hyaluronová naviazaním vody zväčší svoj objem a tým vytlačí aj jemné vrásky.

KANTALUP MELÓN (ananásový)

Kantalup melón má podobné zloženie a chuť ako ananás alebo papája. Svojím vysokým obsahom vody a elektrolytov je kantalup skvelým občerstvením, ktoré zabraňuje dehydratácii. Je to tiež skvelý go-to snack po cvičení, a to z toho istého dôvodu. Hydratácia je taktiež životne dôležitá pre zdravo vyzerajúcu pleť a vlasy. Melón kantalup je bohatý na vitamíny C, B a provitamín A. Okrem toho obsahuje polyfenolické antioxidanty, ktoré majú blahodarné účinky na kardiovaskulárny systém a posilňujú imunitu. 

 

Výživové údaje 100 ml
Energia 122kj/29kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 7 g
z toho cukry 6 g
Vláknina 1 g
Bielkoviny 0,4 g
Soľ 0 g

 

Nealkoholický nápoj s melónovou šťavou a ovocnými šťavami, s obsahom kyseliny hyalurónovej. Zloženie: ovocné šťavy 62% (melónová 26%, pomarančová šťava, mangové pyré 10%, šťava z marakuje), pramenitá voda, prírodná aróma, kyselina hyalurónová 0,04%. Minimálna trvanlivosť do: viď uzáver. Skladujte v suchu. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Pred otvorením pretrepať. Výrobok môže obsahovať usadeniny z lisovanej šťavy.

 


Balenie obsahuje 12 ks melónového drinku KANTALUP MELÓN (12 x 400 ml).
Vyrobené na Slovensku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia