Kategórie
 
 
 
 
 

Hydratačný drink VODNÝ MELÓN (12 ks)

Kód produktu:MD03-watermelon
Melónový drink zo šťavy vodného melóna v kombinácii s ďalšími ovocnými šťavami a s obsahom kyseliny hyalurónovej - tvoj hydratačný zázrak. Balenie 12 ks.

Vaša cena:: 29,89 €

HYDRATE+ kyselina hyalurónová

Nealkoholický nápoj zo šťavy žltého melóna a ďalšími ovocnými šťavami, s obsahom kyseliny hyalurónovej.

 

KYSELINA HYALURÓNOVÁ, HYDRATAČNÝ ZÁZRAK

Kyselinu hyalurónovú produkuje telo prirodzene a jej úlohou je naväzovať vodu a vytvárať gélovitú štruktúru. Uskladňuje a dodáva vlhkosť kožným tkanivám – je ako prameň vlhkosti, z ktorého tkanivá čerpajú vodu. Je preto nesmierne dôležitá aj pre tvorbu kolagénu. Hydratovaná pleť starne oveľa pomalšie. Kyselina hyaluronová naviazaním vody zväčší svoj objem a tým vytlačí aj jemné vrásky.

VODNÝ MELÓN

Vodný melón je zdrojom vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ktorý potrebujeme pre povzbudenie imunity a celkovú fyzickú a psychickú kondíciu. Je výborným  antioxidantom, pomáha pri odkyslení a pálení „žáhy“. Posilňuje obranyschopnosť organizmu, odbúrava toxické látky. Naviac chráni sliznice tela, podporuje zrak, stimuluje pamäť a bystrý mozog a funguje preventívne proti niektorým typom rakoviny. Okrem toho, červený melón obsahuje vela draslíka, horčíka a vitamíny A, B6 a C, ktoré zlepšujú činnosť obličiek, srdca a navyše regulujú vysoký krvný tlak.

 

Výživové údaje 100 ml
Energia 109kj/26kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 6 g
z toho cukry 5 g
Vláknina 1 g
Bielkoviny 0,4 g
Soľ 0 g

 

Nealkoholický nápoj s melónovou šťavou a ovocnými šťavami, s obsahom kyseliny hyalurónovej. Zloženie: ovocné šťavy 64% (melónová 48%, malinové pyré 7%, jablková, čierne ríbezle), pramenitá voda, prírodná aróma, kyselina hyalurónová 0,04%. Minimálna trvanlivosť do: viď uzáver. Skladujte v suchu. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Pred otvorením pretrepať. Výrobok môže obsahovať usadeniny z lisovanej šťavy.

 


Balenie obsahuje 12 ks melónového drinku VODNÝ MELÓN (12 x 400 ml).
Vyrobené na Slovensku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia