Kategórie
 
 
 
 
 

Hydratačný drink ŽLTÝ MELÓN (12 ks)

Kód produktu:MD02-honeydew
Melónový drink zo šťavy žltého melóna v kombinácii s ďalšími ovocnými šťavami a s obsahom kyseliny hyalurónovej - tvoj hydratačný zázrak. Balenie 12 ks.

Vaša cena:: 29,89 €

HYDRATE+ kyselina hyalurónová

Nealkoholický nápoj zo šťavy žltého melóna a ďalšími ovocnými šťavami, s obsahom kyseliny hyalurónovej.

 

KYSELINA HYALURÓNOVÁ, HYDRATAČNÝ ZÁZRAK

Kyselinu hyalurónovú produkuje telo prirodzene a jej úlohou je naväzovať vodu a vytvárať gélovitú štruktúru. Uskladňuje a dodáva vlhkosť kožným tkanivám – je ako prameň vlhkosti, z ktorého tkanivá čerpajú vodu. Je preto nesmierne dôležitá aj pre tvorbu kolagénu. Hydratovaná pleť starne oveľa pomalšie. Kyselina hyaluronová naviazaním vody zväčší svoj objem a tým vytlačí aj jemné vrásky.

ŽLTÝ MELÓN (cukrový, medový)

Žltý melón (honeydew) so zelenkavou dužinou, sýtou žltou šupkou a sladučkou medovou chuťou. Dužina tohto plodu obsahuje asi 85% vody a zvyšok sú vitamíny a minerálne látky. Je bohatý na vitamín A, dôležitý pre tvorbu pigmentu v očnej sietnici. Priaznivé účinky má aj na suchú pleť a vlasy. Nezaostáva ani obsah vitamínu C. Okrem toho znižuje tvorbu krvných zrazenín, zlepšuje vstrebávanie železa a podporuje tvorbu kolagénu, čím pôsobí preventívne na vznik vrások a kŕčových žíl. Antioxidant lykopén pomáha telu bojovať proti voľným radikálom. Vitamín B7, inak nazývaný i biotín, zodpovedá za zdravú pleť, silné nechty a vlasy.

 

Výživové údaje 100 ml
Energia 114kj/27kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 6,5 g
z toho cukry 5 g
Vláknina 1 g
Bielkoviny 0,4 g
Soľ 0 g

 

Nealkoholický nápoj s melónovou šťavou a ovocnými šťavami, s obsahom kyseliny hyalurónovej. Zloženie: ovocné šťavy 58% (melónová 42%, hruškové pyré 10%, hroznová, citrónová), pramenitá voda, prírodná aróma, kyselina hyalurónová 0,04%. Minimálna trvanlivosť do: viď uzáver. Skladujte v suchu. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Pred otvorením pretrepať. Výrobok môže obsahovať usadeniny z lisovanej šťavy.

 


Balenie obsahuje 12 ks melónového drinku ŽLTÝ MELÓN (12 x 400 ml).
Vyrobené na Slovensku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia