Kategórie
 
 
 
 
 

Vitamínová voda HEALTH - Limitovaná edícia AVON (12 ks)

Diva's vitamínová voda HEALTH, granátové jablko a ibištek
Vitamínová voda HEALTH - Limitovaná edícia AVON (12 ks)
Vitamínová voda HEALTH - Limitovaná edícia AVON (12 ks)
Vitamínová voda HEALTH - Limitovaná edícia AVON (12 ks)
Vitamínová voda HEALTH - Limitovaná edícia AVON (12 ks)
Vitamínová voda HEALTH - Limitovaná edícia AVON (12 ks)
Vitamínová voda HEALTH - Limitovaná edícia AVON (12 ks)
Vitamínová voda HEALTH - Limitovaná edícia AVON (12 ks)
 
Kód produktu:VW02-health-avon
Vitamínová voda HEALTH s osviežujúcou chuťou granátového jablka & ibišteka. Teraz v LIMITOVANEJ EDÍCII "ZA ZDRAVÉ PRSIA". Kúpou tohto produktu podporíte organizáciu projektu AVON Pochod za zdravé prsia 2020. Balenie 12 ks.

Vaša cena:: 22,69 €

Beta glukán – prírodný imunostimulátor z hlivy ustricovej (Pleurotus Ostreaus) prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy.

 

Medzi najvýkonnejšie systémy ľudského tela patrí náš obranný systém. Optimálne fungujúci imunitný systém ľahko rozpozná choroboplodné mikororganizmy a zničí ich, napr. baktérie, vírusy, plesne, parazity. Opakujúce sa infekčné alebo iné ochorenia vyčerpávajú imunitný systém a tiež celý organizmus. V súčasnosti ešte narastá aj závažný problém rezistencie baktérií na antibiotiká. Preto je veľmi dôležité pomáhať zvyšovať obranyschopnosť nášho organizmu a na to sú ideálne beta-glukány. 

Jedným zo zdrojov beta-glukánu je liečivá huba ‒ hliva ustricová. V našom tele sa beta-glukán prirodzene nevyskytuje, ide však o prírodnú, netoxickú a nenávykovú látku bez vedľajších účinkov, ktorá sa v prípade nadbytku z organizmu vylúči. Stimuluje imunitný systém človeka a je tiež jedným z najúčinnějších prírodných prostriedkov na jeho podporu.

 

Vitamínová voda HEALTH doplní tvojmu telu dôležité vitamíny a ďalšie podporné látky, to všetko bez pridaného cukru, umelých sladidiel či chemických konzervantov:
  • vysoký obsah vitamínov C, B3, B5, B6, B9, B12
    120% odporúčanej dennej dávky
  • obsahuje Betaglukán – prírodný imunostimulátor z hlivy ustricovitej
  • bez pridaného cukru a umelých sladidiel
  • bez farbív a konzervantov
  • 100% prírodné zloženie
  • prírodná aróma granátové jablko & ibištek

 

 

Kúpou vitamínovej vody HEALTH limitovaná edícia "ZA ZDRAVÉ PRSIA" podporíte organizáciu projektu AVON Pochod za zdravé prsia 2020. #divasxavon

 

Vitamín C
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B3 – Niacín
Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k správnej funkcii psychiky a k udržaniu zdravej pokožky.

Vitamín B5 – Kyselina pantoténová
Kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B6 – Pyridoxín
Vitamín B6 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnej funkcii psychiky.

Vitamín B9 – Kyselina listová
Vitamín B9 prispieva k správnej tvorbe krvi, k správnej syntéze aminokyselín a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B12
Vitamín B12 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

 

Obsah vitamínov a minerálov 400 ml ODD*
Vitamín C 96 mg 120%
Niacín 19,2 mg 120%
Kyselina pantoténová 7,2 mg 120%
Pyridoxín 1,68 mg 120%
Kyselina listová 240 μg 120%
Vitamín B12 3 μg 120%

*odporúčaná denná dávka

Výživové údaje 100 ml
Energia 42kj/10kcal
Tuky <0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 2,5 g
z toho cukry 2,3 g
Bielkoviny <0,1 g
Soľ <0,1 g

 

Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prírodnou arómou granátového jablka a ibišteku. Obsahuje pridané vitamíny a B-glukán. Bez prídavku cukru. Obsah ovocia: min. 2%. Zloženie: pramenitá voda (95%), ovocný extrakt (karob, jablko), citrónová šťava z koncentrátu (2%),  antioxidant: kyselina askorbová, B-glukán (0,225%), zmes vitamínov (Vitamín C, Vitamín B6, Kyselina listová, Niacín, Kyselina pantoténová, Vitamín B12), zmes minerálnych látok: vápnik (citrát vápenatý), magnézium (hydroxid horečnatý), prírodná aróma. Skladujte v suchu. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do: viď uzáver. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Obsahuje prírodné cukry.

 

 


Balenie obsahuje 12 ks vitamínovej vody HEALTH (12 x 400 ml).
Vyrobené na Slovensku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia