Kategórie
 
 
 
 
 

Vitamínová voda VITALITY (12 ks)

Kód produktu:VW04-vitality
Vitamínová voda VITALITY s osviežujúcou chuťou zelený citrón & pomelo. Obsahuje vysokú dávku dôležitých vitamínov + L-carnitine, účinný prostriedok na spaľovanie tukov, ktorý podporuje zníženie telesnej hmotnosti pri fyzickej aktivite. Balenie 12 ks.

Vaša cena:: 22,69 €

L-carnitine – účinný prostriedok na spaľovanie tukov, pomáha odbúrať uložený telesný tuk, čím zabezpečuje energiu pre svaly.

 

L-karnitín je dôležitá prirodzená živina, ktorá hrá zásadnú úlohu v energetickom metabolizme v tele a teda aj na metabolizme tukov. Prenáša mastné kyseliny do mitochondrií, ktoré mastné kyseliny premieňajú na energiu. Bez L-karnitínu sa mastné kyseliny do mitochondrií nedostanú a telo nemôže spaľovať tuky. L-karnitín je veľmi dôležitý pre mnohé orgány, ako napr. srdce, svaly, pečeň a bunky imunitného systému. Okrem toho má L-karnitín aj detoxikačnú funkciu, pretože pomáha z buniek odstraňovať medziprodukty metabolizmu.

 • získava energiu z tukov
 • podporuje a zvyšuje výdrž pri športových výkonoch
 • dôležitý pri rekonvalescencii
 • zabezpečuje prísun energie do srdca a buniek imunitného systému
 • zabraňuje rýchlemu nástupu únavy počas námahy

 

Vitamínová voda VITALITY doplní tvojmu telu dôležité vitamíny a ďalšie podporné látky, to všetko bez pridaného cukru, umelých sladidiel či chemických konzervantov:
 • vysoký obsah vitamínov C, B3, B5, B6, B9, B12
  120% odporúčanej dennej dávky
 • obsahuje L-karnitín – účinný prostriedok na spaľovanie tukov
 • bez pridaného cukru a umelých sladidiel
 • bez farbív a konzervantov
 • 100% prírodné zloženie
 • prírodná aróma granátové jablko & ibištek

 


 

Vitamín C
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B3 – Niacín
Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k správnej funkcii psychiky a k udržaniu zdravej pokožky.

Vitamín B5 – Kyselina pantoténová
Kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B6 – Pyridoxín
Vitamín B6 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnej funkcii psychiky.

Vitamín B9 – Kyselina listová
Vitamín B9 prispieva k správnej tvorbe krvi, k správnej syntéze aminokyselín a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B12
Vitamín B12 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

 

Obsah vitamínov a minerálov 400 ml ODD*
Vitamín C 96 mg 120%
Niacín 19,2 mg 120%
Kyselina pantoténová 7,2 mg 120%
Pyridoxín 1,68 mg 120%
Kyselina listová 240 μg 120%
Vitamín B12 3 μg 120%

*odporúčaná denná dávka

Výživové údaje 100 ml
Energia 42kj/10kcal
Tuky <0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 2,5 g
z toho cukry 2,3 g
Bielkoviny <0,1 g
Soľ <0,1 g

 

Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody  s prírodnou arómou zeleného citróna a pomela. Obsahuje pridané vitamíny a L- karnitín. Bez prídavku cukru. Obsah ovocia: min. 3%. Zloženie: pramenitá voda (95%), ovocný extrakt (karob, jablko), citrónová šťava z koncentrátu (2%), pomarančová šťava z koncentrátu (1%), antioxidant: kyselina askorbová, L-karnitín (0,125%), zmes vitamínov (Vitamín C, Vitamín B6, Kyselina listová, Niacín, Kyselina pantoténová, Vitamín B12), prírodná aróma. Skladujte v suchu. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do: viď uzáver. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Obsahuje prírodné cukry.

 


Balenie obsahuje 12 ks vitamínovej vody VITALITY (12 x 400 ml).
Vyrobené na Slovensku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia