Kantalup

Melon Drink Kantalup

& mango

HYDRATE+ kyselina hyalurónová!

Nealkoholický nápoj so šťavou kantalup melóna a ďalšími ovocnými šťavami, s obsahom kyseliny hyalurónovej. Obsah ovocia: min. 53%.

Kyselina hyalurónová, hydratačný zázrak

Kyselinu hyalurónovú produkuje telo prirodzene a jej úlohou je naväzovať vodu a vytvárať gélovitú štruktúru.

Uskladňuje a dodáva vlhkosť kožným tkanivám – je ako prameň vlhkosti, z ktorého tkanivá čerpajú vodu. Je preto nesmierne dôležitá aj pre kolagén.

Hydratovaná pleť starne oveľa pomalšie. Kyselina hyaluronová naviazaním vody zväčší svoj objem a tým vytlačí aj jemné vrásky.

Cantaloupe melon

Svojím vysokým obsahom vody a elektrolytov je kantalup skvelým občerstvením, ktoré zabraňuje dehydratácii. Je to tiež skvelý go-to snack po cvičení, a to z toho istého dôvodu. Hydratácia je taktiež životne dôležitá pre zdravo vyzerajúcu pleť a vlasy.

Melón kantalup je bohatý na vitamíny C, B a provitamín A. Okrem toho obsahuje polyfenolické antioxidanty, ktoré majú blahodarné účinky na kardiovaskulárny systém a posilňujú imunitu.

Výživové údajena 100 ml
Energia105 kJ/ 25 kcal
Tuky
z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g
0 g
Sacharidy
z toho cukry
6 g
5 g
Vláknina1 g
Bielkoviny0,3 g
Soľ0 g

Draslík

Reguluje činnosť nervov a svalov, posilňuje kĺby i kosti.

Vitamín A

Alebo beta karotén tiež je veľmi dôležitý antioxidant. Pomáha udržiavať zdravú kožu, očnú rohovku a dýchacie cesty.

Vitamín C

Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B3 – Niacín

Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k správnej funkcii psychiky a k udržaniu zdravej pokožky.

Vitamín B5 – Kyselina pantoténová

Kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B6 – Pyrodixín

Vitamín B6 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnej funkcii psychiky.