Vodný melón

Melon Drink Vodný melón

& malina

HYDRATE+ kyselina hyalurónová!

Nealkoholický nápoj so šťavou vodného melóna a ďalšími ovocnými šťavami, s obsahom kyseliny hyalurónovej. Obsah ovocia: min. 50%.

Kyselina hyalurónová, hydratačný zázrak

Kyselinu hyalurónovú produkuje telo prirodzene a jej úlohou je naväzovať vodu a vytvárať gélovitú štruktúru.

Uskladňuje a dodáva vlhkosť kožným tkanivám – je ako prameň vlhkosti, z ktorého tkanivá čerpajú vodu. Je preto nesmierne dôležitá aj pre kolagén.

Hydratovaná pleť starne oveľa pomalšie. Kyselina hyaluronová naviazaním vody zväčší svoj objem a tým vytlačí aj jemné vrásky.

Watermelon

Vodný melón je zdrojom vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, ktorý potrebujeme pre povzbudenie imunity a celkovú fyzickú a psychickú kondíciu.

Je výborným  antioxidantom, pomáha pri odkyslení a pálení „žáhy“. Posilňuje obranyschopnosť organizmu, odbúrava toxické látky. Naviac chráni sliznice tela, podporuje zrak, stimuluje pamäť a bystrý mozog a funguje preventívne proti niektorým typom rakoviny.

Okrem toho, červený melón obsahuje vela draslíka, horčíka a vitamíny A, B6 a C, ktoré zlepšujú činnosť obličiek, srdca a navyše regulujú vysoký krvný tlak.

Výživové údajena 100 ml
Energia105 kJ/ 25 kcal
Tuky
z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g
0 g
Sacharidy
z toho cukry
6 g
5 g
Vláknina1 g
Bielkoviny0,3 g
Soľ0 g

Lykopén

Posilňuje imunitný systém. Je veľmi účinnou látkou pri prevencii rakoviny prostaty, krčka maternice a infarktu myokardu.

Draslík

Reguluje činnosť nervov a svalov, posilňuje kĺby i kosti.

L-citrulín

Prispieva k zlepšeniu krvného obehu, regeneruje svaly po intenzívním cvičení.

Vitamín C

Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B3 – Niacín

Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k správnej funkcii psychiky a k udržaniu zdravej pokožky.

Vitamín B6 – Pyrodixín

Vitamín B6 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnej funkcii psychiky.

Vitamín B9 – Kyselina listová

Vitamín B9 prispieva k správnej tvorbe krvi, k správnej syntéze aminokyselín a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.