All you need
is inside

My nie sme len produkt, sme koncept, ktorý stelesňuje životný štýl ženy, ktorá sa nebojí byť sama sebou.

Značka Diva’s for Women bola založená v roku 2010 na Slovensku. Myšlienkou firmy bolo vytvorenie nových inovatívnych nápojov, ktoré spĺňajú všetky kritéria zdravého životného štýlu s prvkami moderného dizajnu a s použitím prírodných ingrediencií.


Sial logoV roku 2014 získali naše vitamínové vody prestížne ocenenie „SIAL Innovation Selection“ v Paríži. Svetoví odborníci z oblasti jedál a nápojov tu vyzdvihujú výber najinovatívnejších produktov roka.


FoodBev WINNER

V roku 2016 zvíťazili naše funkčné drinky Coenzyme a Collagen v kategórii „Najlepší funkčný drink“ na World Beverage Innovation Awards. Do 14. ročníka súťaže sa zapojilo celkom 229 produktov z 37 krajín sveta, súťažilo sa v 26 kategóriach.


anugataste2017Len 67 z 2300 prihlásených produktov z celého sveta získalo ocenenie „ANUGA taste INNOVATION SHOW“ počas výstavy jedál a nápojov ANUGA 2017 v nemeckom Kolíne nad Rýnom. Ocenených bolo celkovo iba 7 nápojov – jedným z nich boli práve naše bylinné čaje Matcha, Šípka a Rooibos.


GT 18 1-star smallZ celkového počtu 12 600 produktov, získala spoločnosť DIVAS drink INTERNATIONAL ocenenie 1 hviezdou Great Taste, čo v preklade znamená, že porota ocenila „fantastickú chuť“ Diva’s bylinkového čaju ROOIBOS: „Zlatistá tekutina vyzerá lahodne. Vôňa silno pripomína rooibos, ovocné šťavy sú zjavné, najmä jablko – avšak uvedomujeme si, že tam žiadne jablko nie je! Dali by sme si veľký pohár s drveným ľadom a plátkom limetky. Príjemný drink.“ hodnotí porota.


Slovenský výrobca DIVAS drink si vyslúžil ďalší veľký úspech, získal tzv. „potravinárskeho Oscara“. Absolútna novinka Melon Drink HYDRATE+ kyselina hyalurónová sa dostala do exkluzívneho výberu „SIAL Innovation Selection 2018“ v rámci najväčšej medzinárodnej potravinárskej výstavy SIAL Paris.


Diva’s funkčné nápoje predstavujú zásobu vitamínov a účinných látok na každý deň. Sú to látky, ktoré podporujú imunitu, hydratáciu a krásu. Produkty Diva’s sú kvalitné a zdravé, pomôžu každej žene nájsť rovnováhu v závislosti od fázy života, v ktorej sa práve nachádza.

Diva's trio symbol„S odvahou tvoríme produkty pre ženy, lebo sú hodné obdivu a zaslúžia si odmenu. Chceme im priniesť niečo, na čo budú hrdé, čo pohladí ich dušu, podporí telo a zároveň im bude pomáhať v každodennom živote.“

PRÍBEH DIVA'S

 • SIAL INNOVATION 2018
  Október 2018

  SIAL INNOVATION 2018

  Slovenský výrobca DIVAS drink si vyslúžil ďalší veľký úspech, Melon Drink HYDRATE+ kyselina hyalurónová získal tzv. “potravinárskeho Oscara” – SIAL Innovation Selection 2018, v rámci najväčšej medzinárodnej potravinárskej výstavy SIAL Paris.

 • GREAT TASTE AWARD
  August 2018

  GREAT TASTE AWARD

  Z celkového počtu 12 600 produktov, získala spoločnosť DIVAS drink INTERNATIONAL ocenenie 1 hviezdou Great Taste, čo v preklade znamená, že porota ocenila „fantastickú chuť“ Diva’s bylinkového čaju ROOIBOS.

 • ANUGA TASTE INNOVATION SHOW
  Október 2017

  ANUGA TASTE INNOVATION SHOW

  Ocenenie “ANUGA taste INNOVATION SHOW” počas výstavy jedál a nápojov ANUGA 2017 v nemeckom Kolíne nad Rýnom získalo celkovo iba 7 nápojov – jedným z nich práve bylinné čaje Matcha, Šípka a Rooibos.

 • HERBAL TEA INFUSION
  August 2017

  HERBAL TEA INFUSION

  Spolu s melónovými drinkami Diva’s predstavuje aj pravé čajové výluhy Matcha, Šípka a Rooibos. Pravý čaj bez pridaného cukru, farbív či konzervantov a s obsahom ovocia!

 • FUNCTIONAL MELON DRINK
  August 2017

  FUNCTIONAL MELON DRINK

  V auguste prichádza Diva’s s inovačným produktovým radom, ktorý predstavuje revolúciu v oblasti funkčných nápojov: Melónové drinky HYDRATE+ kyselina hyalurónová pre maximálnu hydratáciu pleti zvnútra.

 • BEST FUNCTIONAL DRINK
  November 2016

  BEST FUNCTIONAL DRINK

  Naše funkčné drinky Coenzyme a Collagen zvíťazili spomedzi konkurencie z celého sveta na World Beverage Innovation Awards 2016 v kategórii “Najlepší funkčný drink”.

 • VITAMIN WATER RELAX
  Jún 2016

  VITAMIN WATER RELAX

  Prichádza nová, v poradí štvrtá, vitamínová voda RELAX s magnéziom a príchuťou obľúbenej levandule a pomaranča.

 • FUNCTIONAL DRINK COLLAGEN
  November 2015

  FUNCTIONAL DRINK COLLAGEN

  Diva’s for Women prináša na trh nový funkčný drink s prírodnou arómou višne a ruže, s pridanými vitamínmi a morským kolagénom COLLAGEN. Najúčinnejší a najlepší zdroj kolagénu pre vašu pokožku.

 • SIAL INNOVATION 2014
  Október 2014

  SIAL INNOVATION 2014

  Značka Diva’s for Women získala ocenenie INNOVATION SELECTION na svetovéj výstave SIAL 2014 v Paríži.

 • EDÍCIA DANIELA HANTUCHOVÁ
  Máj 2014

  EDÍCIA DANIELA HANTUCHOVÁ

  Ambasádorkou značky Diva’s for Women pre rok 2014/2015 sa stala slovenská diva a profesionálna tenisová hráčka Daniela Hantuchová.

 • REDIZAJN
  November 2013

  REDIZAJN

  Redizajn energy drinku na funkčný drink Diva’s Functional Drink COENZYME Q10. Nápoj prešiel kompletnou premenou pôvodnej receptúry a zmenou chuti. Rozhodli sme sa dať našim zákazníkom alternatívu zdravej energie, oproti tomu, čo ponúka dnešný trh.

 • DIVA’S VITAMIN WATER
  Apríl 2013

  DIVA’S VITAMIN WATER

  V roku 2013 vyvinula a uviedla značka Diva’s nový produktový rad – Diva’s Vitamin Water. V Európe tak menej známy segment vitamínových vôd získava svoj priestor. Nová dimenzia produktov, ktorá je odpoveďou na trend zdravého životného štýlu. Kvôli tomuto vývoju sa značka rozhodla ísť smerom zdravého životného štýlu a redizajnovať energy drink.

 • ČESKO – SLOVENSKÁ SUPERSTAR
  Február 2011

  ČESKO – SLOVENSKÁ SUPERSTAR

  Diva’s Energy Drink pre ženy sa stal sponzorom súťaže Československá Superstar. “Supestar vyvoláva v ľuďoch pozitívne emócie. Tie sú hlavným motívom a inšpiráciou nových spotov Diva’s.” Video

 • DIVA’S ENERGY DRINK
  November 2010

  DIVA’S ENERGY DRINK

  V roku 2010 bol na slovenský trh uvedený Diva’s Energy Drink for Women. Hlavnou myšlienkou značky bolo vytvoriť jedinečný nápoj so špecifickým dizajnom, filozofiou, chuťou, vôňou a benefitom. Tento benefit priniesla rastina “KACIP FATIMAH”, ktorá bol privezená z malajského dažďového pralesa.

 • KAMPAŇ ADELA SHOW
  November 2010

  KAMPAŇ ADELA SHOW

  Reklamná kampaň v programe ADELA SHOW so známou slovenskou moderátorkou Adélou Banášovou. Video