Kategórie
 
 
 
 
 

Ružová mikina s kapucňou

Kód produktu:HOOD01-candy-pink
Ružová UNISEX mikina s kapucňou a bočnými vreckami v krásnej ružovej farbe (candy pink) s odkazom ALL YOU NEED IS INSIDE. Pohodlný strih a príjemný materiál, v ktorom sa budeš cítiť ako v bavlnke - a to doslova. TIP: pozri veľkostnú tabuľku!

Vaša cena:: 34,99 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Mikina: Veľkosť XS
HOOD01-candy-pink-XS
34,99 €
Mikina: Veľkosť S
HOOD01-candy-pink-S
34,99 €
Mikina: Veľkosť M
HOOD01-candy-pink-M
34,99 €
Mikina: Veľkosť L
HOOD01-candy-pink-L
34,99 €

Ružová UNISEX mikina s kapucňou, ktorá ťa vďaka kvalitnému materiálu a pohodlnému strihu zabalí do maximálneho komfortu.

Mikina s kapucňou a bočnými vreckami v krásnej ružovej farbe má nesmierne pohodlný UNISEX strih, (t.j. je vhodná pre ženy i mužov, ak majú radi ružovú :), ktorý určite oceníš pri akejkoľvek aktivite. Mikina je navyše vyrobená z veľmi príjemného materiálu - česanej bavlny. Česaná bavlna je jemná ako pierko a aj po mnohonásobnom vypraní si ponechá svoje kvality. Okrem pohodlia sa staneš súčasťou našej #divasfamily, pretože ALL YOU NEED IS INSIDE je motto, s ktorým sa ako značka a aj ako ľudia absolútne stotožňujeme.

 

VYBER SI SPRÁVNU VEĽKOSŤ

UPOZORNENIE: Vzhľadom na UNISEX STRIH odporúčame zvoliť -1 veľkosť, oproti veľkosti, ktorú bežne nosíte (napr. ak nosíte S - odporúčame objednať XS). Ak však uprednostňujete OVERSIZED STRIH pre väčší komfort, ostaňte pri Vašej bežnej veľkosti.

Modelka má výšku 170 cm a veľkosť XS. 
Odtieň farby zobrazený na monitore prípadne v závislosti od svetelných podmienok môže byť jemne skreslený.

K dispozícii máme aktuálne veľkosti XS - L.
Ak Vašu veľkosť nemáme dostupnú, neváhajte nás kontaktovať emailom na info@divasdrink.com

 

 

 

Výroba textilu je zabezpečená ekologickým a trvalo udržateľným spôsobom. To znamená, že výrobca dbá na celkový proces dodávateľského reťazca od samotnej výroby, cez balenie a distribúciu až po finálne použitie zákazníkom. Dôkazom je vysoký štandard certifikácií ako OEKO-TEX Standard 100 či PETA-Approved Vegan a výhradné použitie kvalitných prírodných či recyklovaných materiálov.

 

OEKO-TEX Standard 100 je certifikát, ktorým sú označované materiály a výrobky, ktoré spĺňajú prísne medzinárodné kritéria pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť vo všetkých úrovniach produkcie. Všetky materiály a výrobky označené týmto certifikátom sú bezpečné a neobsahujú žiadne zdraviu a životnému prostrediu škodlivé alebo nebezpečné látky.

 

Značka textilu je členom Fair Wear Foundation, holandskej nezávislej organizácie, ktorá pracuje na zlepšní podmienok na pracovisku v odevnom a textilnom priemysle.

 

Certifikát PETA - Approved VEGAN zaručuje, že odevy neobsahujú žiadne živočíšne zložky a že žiadne zviera pri výrobe netrpelo. PETA je organizácia, ktorá bojuje za práva zvierat a odmieta druhovú nadradenosť, bojuje proti vykorisťovaniu a zneužívaniu zvierat akýmkoľvek spôsobom.

 

Materiál:

80% česaná bavlna
20% polyester
320g/m²

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia