Kategórie
 
 
 
 
 

Antibakteriálny hydratačný sprej

Antibakteriálny hydratačný sprej 100 ml
Antibakteriálny hydratačný sprej
Antibakteriálny hydratačný sprej
Antibakteriálny hydratačný sprej
 
Kód produktu:antibakterialny-sprej
Originálny hojivý sprej pre všestranné použitie. Má hojivé a dezinfekčné vlastnosti, pokožku osvieži, nevysušuje a príjemne vonia, pôsobí ako prírodný repelent, jednoducho sa aplikuje - ničí baktérie, vírusy a plesne bez vody a mydla. Objem: 50 ml/100 ml

Vaša cena:: 9,99 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Antibakteriálny sprej: 50 ml
antibakterialny-sprej-50ml
9,99 €
Antibakteriálny sprej: 100 ml
antibakterialny-sprej-100ml
15,99 €

Originálny, hojivý, všestranný a prírodný - vlastnosti, ktoré oceníš v každej situácii.

 

Prírodný hygienický sprej s príjemnou vôňou a rýchlym použitím. Navrhnutý s použitím technologického patentu zaručuje skvelú funkčnosť a mnohostranné použitie.

Vyznačuje sa podpornými hojivými zložkami, pomáha ošetriť povrchové poranenie, drobné škrabance a všetky nedokonalosti pokožky. Zastúpené výťažky z rastlín majú ukľudňujúcu povahu, pôsobia protizápalovo a sú skvelým pomocníkom napríklad v boji proti nepríjemným aftám.

V neposlednom rade je ideálny na osvieženie pokožky a dezinfekciu rúk, neutralizuje zápach a ničí baktérie, vírusy a plesne bez vody a mydla.

 

Použitie:

 1. Prípravok nastriekaj, prípadne rozotri na pokožke.
 2. Následne nechaj pôsobiť, poskytuje rýchlu úľavu a jemný chladivý efekt.

Významné zložky:

 • výťažky z Kokosovníka
 • výťažky z Borovice lesnej
 • výťažky z Olivovníka
 • výťažky z Mandle obyčajnej
 • esenciálne oleje (Mäta, Rozmarín, Eukalyptus)

Zloženie:

Water, Alcohol, Glycerin, Sorbitol, Cocos Nucifera, Glucose, Mannitol, Pinus Sylvestris, Olea Europaea, Prunus Dulcis, Mentha Piperita, Rosmarinus Officinalis, Eucalyptus Globulus

Vyrobené na Slovensku.

 


 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo je to?

Je to dezinfekčný sprej a má široké použitie.

Na čo je určený?

Je to šikovný pomocník do každej kabelky.

 • použiješ ho v kaviarni alebo reštaurácii na očistenie rúk,
 • po návšteve priestorov so zvýšenou hygienickou záťažou (verejná doprava, verejné toalety, styk s nákupnými vozíkmi v obchodoch),
 • pôsobí repelentne,
 • účinne bojuje proti aftám a diskomfortu v ústnej dutine,
 • tiež potláča príznaky zápalu hrdla,
 • pomáha ušiam uľaviť od zaľahnutia pri stave nádchy,
 • dezinfekcia drobných rán a podpora ich hojenia.
Má užívanie tohto spreja nejaké obmedzenia?

Náš sprej sa obvykle dobre znáša, a to aj pri aplikácii na sliznice, príp. malé otvorené rany. Nie je vhodný na vnútorné užitie, hoci náhodná konzumácia nie je rizikom.

Využíva tento sprej taktiež špeciálnu technológiu AVE ACTIVE® vo svojej receptúre?

Áno, jednoznačne. Práve výsledkom technológie AVENAL je roztok veľmi malých častíc, z čoho vyplýva schopnosť prenikať efektívne do biologických štruktúr. Výsledok sú takmer zázračné účinky, ako je urýchlenie procesov regenerácie kožných buniek (rýchlejšie hojenie rán), zníženie zápalov na slizniciach (afty, zápaly hrdla, uší atď.).

Komu je antibakteriálny sprej určený?

Ľuďom, ktorí nemajú radi pocit špinavých rúk

Pocit špinavých rúk nie je len o nepríjemnom  pocite. Často si ním môžeme narobiť poriadne problémy. Počula si už o chorobe špinavých rúk? More choroboplodných zárodkov číha napríklad na vlhkých uterákoch, vodovodných kohútikoch, kľučkách, držadlách nákupných vozíkov, ale aj na klávesnici počítača či telefónoch. Ak sa chceš zdravotným nepríjemnostiam vyhnúť, je dôležité udržiavať ruky v čistote. A práve s tým ti pomôže náš sprej, ktorý vďaka nanočasticiam preniká hlboko do buniek baktérií, kde ich zničí na dlhú dobu.

Ľuďom, ktorí veľa cestujú

Rada cestuješ, no neznášaš pocit špinavých rúk, ktoré cestovanie prináša? Elegantné a praktické balenie tohto spreja môžeš mať vždy po ruke alebo v kabelke. Vďaka nanočasticiam hygienický sprej preniká hlboko do buniek baktérií a zničí ich na dlhú dobu.

Ľuďom, ktorí používajú pleťové krémy

Sprej dostatočne zvlhčí tvoju pokožku a zbaví ju neželaných nečistôt. Takáto pokožka je pripravená na aplikovanie krému.

Ľuďom, ktorých bolí hrdlo

Bolí ťa hrdlo? Môžeš použiť tento sprej. Jeho 100% prírodné zloženie ti to dovolí. Predsalen, poznáš antibakteriálny gél, ktorý by si mohla použiť aj do úst bez negatívnych následkov? S našim antibakteriálnym sprejom je to možné. Odporúčame to vyskúšať. 

Ľuďom, ktorých trápia bolestivé afty

Jedným z najbežnejších zdravotných problémov sú afty. Môžeš na ne použiť náš sprej. Má totiž antibakteriálne účinky a vďaka nanočasticiam sa dostáva aj na miesta, kde dostať sa je naozaj ťažké.

Ľuďom s drobnými poraneniami

Porezala si sa? Oškrela si si ruku, nohu či inú časť tela? Použi náš sprej. Antibakteriálne účinky nanočastíc sa dostanú hlboko do buniek baktérií, kde ich na dlhú dobu zničia a ty sa nemusíš obávať nepríjemného zápalu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia