Kategórie
 
 
 
 
 

Vitamínová voda RELAX (12 ks)

Kód produktu:VW03-relax
Vitamínová voda RELAX so sviežou chuťou levandule & pomaranča. Obsahuje vysokú dávku dôležitých vitamínov + Magnézium, minerálnu látku nevyhnutnú pre správne fungovanie organizmu. Balenie 12 ks.

Vaša cena:: 22,69 €

Magnézium – minerálna látka nevyhnutná pre správne fungovanie organizmu, ktorá znižuje svalové napätie a taktiež pomáha zmierňovať symptómy predmenštruačného syndrómu.

 

Magnézium je minerálna látka, ktorá je dôležitá pre väčšinu buniek ľudského organizmu. Nedostatok magnézia spôsobuje mnohé problémy. Medzi ne patria svalové kŕče, ktoré sú najviditeľnejším príznakom nedostatku horčíka v organizme. Veľmi nepríjemným prejavom nedostatku horčíka môžu byť aj úzkosť a depresie. Každý človek by mal preto dbať na optimálnu hladinu magnézia, ktorá je potrebná pre správne fungovanie organizmu. Na dostatočný prísun magnézia by nemali zabúdať predovšetkým ľudia s nadmernou psychickou alebo fyzickou záťažou, či už dočasnou alebo dlhodobou, nakoľko tieto skupiny majú vyššiu spotrebu magnézia. Tak ako je magnézium potrebné pre bežné fungovanie organizmu, rovnako je využívané aj pri podporných liečbach viacerých ochorení. Potreba magnézia sa s pribúdajúcim vekom postupne zvyšuje, vyššia potreba horčíka je aj v tehotenstve a dojčení, či ochorení srdca.

 

Pozitívne účinky magnézia:
 • znížuje svalové napätie a kŕče
 • znižuje výskyt migrén a zmierňuje ich priebeh
 • zmierneňuje bolestí v podbrušku pred a počas menštruácie
 • má pozitívne účinky na zlepšenie fyzického a psychického stavu počas predmenštruačného cyklu
 • zmierneňuje príznaky chronického únavového syndrómu

 

Vitamínová voda RELAX doplní tvojmu telu dôležité vitamíny a ďalšie podporné látky, to všetko bez pridaného cukru, umelých sladidiel či chemických konzervantov:
 • vysoký obsah vitamínov C, B3, B5, B6, B9, B12
  120% odporúčanej dennej dávky
 • obsahuje Magnézium – minerál dôležitý pre väčšinu buniek ľudského organizmu
 • bez pridaného cukru a umelých sladidiel
 • bez farbív a konzervantov
 • 100% prírodné zloženie
 • prírodná aróma granátové jablko & ibištek

 


 

Vitamín C
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B3 – Niacín
Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k správnej funkcii psychiky a k udržaniu zdravej pokožky.

Vitamín B5 – Kyselina pantoténová
Kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B6 – Pyridoxín
Vitamín B6 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnej funkcii psychiky.

Vitamín B9 – Kyselina listová
Vitamín B9 prispieva k správnej tvorbe krvi, k správnej syntéze aminokyselín a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B12
Vitamín B12 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

 

Obsah vitamínov a minerálov 400 ml ODD*
Magnézium 110 mg 30%
Vitamín C 96 mg 120%
Niacín 19,2 mg 120%
Kyselina pantoténová 7,2 mg 120%
Pyridoxín 1,68 mg 120%
Kyselina listová 240 μg 120%
Vitamín B12 3 μg 120%

*odporúčaná denná dávka

Výživové údaje 100 ml
Energia 42kj/10kcal
Tuky <0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 2,5 g
z toho cukry 2,3 g
Bielkoviny <0,1 g
Soľ <0,1 g

 

Nesýtený nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prírodnou arómou levandule a pomaranča. Obsahuje pridané vitamíny a Magnézium. Bez prídavku cukru. Obsah ovocia: min. 4%. Zloženie: pramenitá voda (94%), ovocný extrakt (karob, jablko), pomarančová šťava z koncentrátu (3%), citrónová šťava z koncentrátu (1%), antioxidant: kyselina askorbová, zmes vitamínov (Vitamín C, Vitamín B6, Kyselina listová, Niacín, Kyselina pantoténová, Vitamín B12), minerálna látka: magnézium (hydroxid horečnatý), prírodná aróma. Skladujte v suchu. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do: viď uzáver. Mierne zažltnutie produktu je spôsobené prítomnosťou vitamínov. Obsahuje prírodné cukry.

 


Balenie obsahuje 12 ks vitamínovej vody RELAX (12 x 400 ml).
Vyrobené na Slovensku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia