Beauty

Vitamin Water Beauty

Blueberry & Acai

„Nová generácia funkčných nápojov 2018“

  • tá istá osviežujúca chuť
  • nový, moderný design
  • nová, vylepšená receptúra
  • bez pridaného cukru či umelých sladidiel
  • láska na prvý dúšok ♥

Coenzyme Q10 – antioxidant, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi

Koenzým Q10 (vitamín Q) je látka prirodzene obsiahnutá v bunkách ľudského tela, najmä v aktívnych a zaťažovaných bunkách srdcového svalu, mozgu a pečeni. Hrá kľúčovú úlohu pri produkcii energie a v ochrane buniek pred poškodením a predčasným starnutím. Organizmus si ho čiastočne vytvára sám, ale jeho spotreba je veľmi vysoká. Nedostatok Q10 môže viesť k celkovému oslabeniu organizmu, znižovaniu schopnosti koncentrácie a urýchľovaniu starnutia nielen telesných orgánov, ale i kože, pretože dochádza k poklesu schopnosti regenerácie buniek v organizme.

Vysoký zdroj vitamínov

Základom každého nápoja je rovnaká kombinácia a vysoké dávkovanie všetkých vitamínov C, B3, B5, B6, B9, B12, až 120% odporučenej dennej dávky. Vitamínové vody sa navzájom odlišujú v príchuti a aktívnej látke.

Priemerné výživové hodnoty na100ml
Energia42kj/10kcal
Tuky<0,1g
Z toho nasýtené mastné kyseliny<0,1g
Sacharidy2,5 g
z toho cukry2,5 g
Vláknina<0,1g
Protein<0,1g
Soľ<0,1g
Obsah vitamínov a minerálov na400 mlNRV
Vitamín C96 mg120%
Vitamín B61,68 mg120%
Kyselina listová240 μg120%
Niacín19,2 mg120%
Kyselina pantoténová7,2 mg120%
Vitamín B123 μg120%

Vitamín C

Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B3 – Niacín

Niacín prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k správnej funkcii psychiky a k udržaniu zdravej pokožky.

Vitamín B5 – Kyselina pantoténová

Kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B6 – Pyrodixín

Vitamín B6 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnej funkcii psychiky.

Vitamín B9 – Kyselina listová

Vitamín B9 prispieva k správnej tvorbe krvi, k správnej syntéze aminokyselín a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B12

Vitamín B12 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Vysoký zdroj vitamínov

Vysoký zdroj vitamínov

Základom každého nápoja je vysoké dávkovanie všetkých vitamínov – až 120% odporúčanej dennej dávky, čím sa výrazne odlišujeme od konkurencie.

Bez pridaného cukru

Bez pridaného cukru

Naše vitamínové vody, ako aj všetky ostatné nápoje z nášho sortimentu, sú bez pridaného cukru či akýchkoľvek umelých sladidiel, týmpádom sú aj nízkokalorické.

Bez konzervantov a farbív

Bez konzervantov a farbív

Vzhľadom na kvalitnú technológiu plnenia nepridávame do nápojov žiadne chemické konzervanty ani žiadne farbivá, môžete sa tak spoľahnúť na čisto prírodné zloženie.

Aseptické plnenie za studena

Aseptické plnenie za studena

Technológia plnenia prebieha šetrnou pasterizáciou za nízkej teploty v sterilnom prostredí, čím sa zachováva pôvodná kvalita použitých ingrediencií.